Tyto internetové stránky využívají soubory cookie k ukládání informací na Vašem počítači. Některé jsou z nich zásadně důležité pro funkčnost stránek. Dalším používáním těchto stránek udělujete souhlas s umístěním těchto souborů cookie. V případě nesouhlasu opusťte tyto stránky.
| Souhlasím | Opustit stránky |

Inzerce zdarma, bazar s fotoinzeráty a videem. Výběr inzerátů v každém oboru najdete na Bazar-TOP.cz, využijte inzerce zdarma a vložte své inzeráty na náš bazar. Nová inzerce zdarma s ochranou proti podvodům. Nejnovější přidané inzeráty na bazar do inzerce zdarma, aktuální výpis nabídky prodej, pronájem, platnost vložené poptávky je 12 měsíců. Možnost vložit k inzerátu i video.

Numismatický materiál

Numismatický materiálMince od antiky po současnost a bankovky (v perfektním stavu) odkoupím hotově za katalogové ceny. Není problém uhradit vaše cestovné. Platné katalogy automaticky předkládám k nahlédnutí. Telefon...


0 Kč

zobrazeno: 9x
Jihomoravský kraj
Brno-Bystrc, Opálkova 5

Faleristický materiál

Faleristický materiálDekrety, řády, vyznamenání, medaile a odznaky odkoupím hotově za katalogové ceny. Není problém uhradit vaše cestovné. Platné katalogy automaticky předkládám k nahlédnutí. Telefon 602 741 507.


0 Kč

zobrazeno: 9x
Jihomoravský kraj
Brno-Bystrc, Opálkova 5

Filatelistický materiál

Filatelistický materiálDopisy, dopisnice, korespondenční lístky prošlé poštou (do r. 1955) a poštovní známky odkoupím hotově za katalogové ceny. Není problém uhradit vaše cestovné. Platné katalogy automaticky...


0 Kč

zobrazeno: 10x
Jihomoravský kraj
Brno-Bystrc, Opálkova 5

Filokartistký materiál

Filokartistký materiálPohlednice-místopis i žánr do r. 1945 (malý formát) poštou prošlé i neprošlé odkoupím hotově. U zajímavých položek (záběr, razítko) respektuji vaše ceny. Není problém uhradit vaše...


0 Kč

zobrazeno: 10x
Jihomoravský kraj
Brno-Bystrc, Opálkova 5

Podnajem

PodnajemHledam dlouhodby podnajem okoli Hrace Kralove


4 500 Kč

zobrazeno: 13x
Královehradecký kraj
Hradec Kralove

Kupim stare mobilne telefony z elektroodpadu

Kupim stare mobilne telefony z elektroodpaduHladam dodavatela starych mobilnych telefonov urcenych na likvidaciu-z elektroodpadu. Telefon: +421905906905.


0 Kč

zobrazeno: 16x
Zahraničí
Celá ČR

KOUPÍM zemědělskou půdu

KOUPÍM zemědělskou půduKOUPÍM zemědělskou půdu. Platba hotově, až 50,- Kč/1m2 dle lokality, bonit. Nemám zájem o nabídky RK. Děkuji, tel 739 807 790.


0 Kč

zobrazeno: 19x
Olomoucký kraj

DŮM - HRANICE

DŮM - HRANICEKoupím rodinný dům v Hranicích nebo okolí max. do 15 km. Pokud možno v obyvatelném stavu. V případě domluvy o koupi zaplatím v hotovosti. Tel: 739 807 790, volat prosím po 16h, za nabídky děkuji.


0 Kč

zobrazeno: 18x
Olomoucký kraj

Pronájem garsonky v Olomouci

Pronájem garsonky v OlomouciHledám k pronájmu zařízenou garsonku do 6.000 Kč. Jsem sama, pracující, bez dětí a zvířat. Děkuji za nabídky. RK nevolat, prosím.


0 Kč

zobrazeno: 300x
Olomoucký kraj
Olomouc

Pronájem 3+1 v Olomouci

Pronájem 3+1 v OlomouciPronájem bytu pro 4. čl rodinu 2+1,3+1 v Olomouci. Cena od 7 000 Kč do 11 000 Kč / měsíc.


0 Kč

zobrazeno: 313x
Olomoucký kraj
Olomouc