Tyto internetové stránky využívají soubory cookie k ukládání informací na Vašem počítači. Některé jsou z nich zásadně důležité pro funkčnost stránek. Dalším používáním těchto stránek udělujete souhlas s umístěním těchto souborů cookie. V případě nesouhlasu opusťte tyto stránky.
| Souhlasím | Opustit stránky |


Inzerce zdarma, dotazy uživatele na Bazar TOP


Dotazy uživatelů Bazar TOP. Zde jsou některé běžné dotazy týkající se uživatelských účtů, které nám naši uživatelé pokládají. Úkolem je usnadňovat orientaci na webu.

 • K čemu slouží inzertní Bazar TOP?
  Hlavní funkcí bazaru TOP je bezplatná inzerce s registrací ale i bez registrace, a to znamená, že můžete zcela zdarma vkládat inzeráty a videoinzeráty do naší databáze.

 • Jak podat inzerát na Bazar TOP?
  Podání inzerátu na Bazar TOP je jednoduché a zabere jen chvilku času. Nejprve musíte kliknout na tlačítko Podat inzerát, které se vždy nachází vlevo nahoře. V další fázi se Vám objeví přidávací formulář, který po vyplnění odešlete a inzerát bude přidán do zvolené kategorie, pokud přidáváte více inzerátů najednou tak kontaktní údaje zůstanou již vyplněné ať je nemůsíte znovu zadávat.

 • Jak bazar funguje Bazar TOP?
  Bazar-Top.cz slouží k bezplatnému zprostředkování prodeje, pronájmu, koupě k tzv. inzerci zdarma. Rozhodnete se například prodat byt 4+1, vložíte zdarma inzerát na Bazar-Top.cz, ten se ihned začne zobrazovat ostatním návštěvníkům. Pokud jste u inzerátu vyplnily kontakty může Vás zájemce ihned kontaktovat přímo telefonicky nebo emailem.

 • Jak dlouho bude inzerát zveřejněný na Bazar TOP?
  Inzeráty se na Bazaru TOP automaticky mažou po dvou letech, ale svoji inzerci si ale můžete sami vymazat kdykoliv dříve.

Jak na vyhledávat inzeráty na Bazar TOP?

 • Jak vyhledám svůj inzerát Bazar TOP?
  Jedna možnost je zadat email nebo ID číslo inzerátu do vyhledávacího pole, druhá možnost je na stránce s vyhledáváním inzerátů zadat další Vaše údaje. Vaše inzeráty se můžou zobrazovat i na našich dalsích inzertních portálech, viz. podmínky inzerce.

Jak reagovat na podvodnou inzerci Bazar TOP?

 • Jak poznám bezpečný inzerát Bazar TOP?
  Stali jste se sami obětí podvodu realitní kanceláře, prodejců aut, telefonů nebo zprostředkovatelů? Setkali jste se s někým, kdo se Vás snažil ošálit nebo obelhat? Podělte se s Vašimi osobními zkušenostmi. Nenechme podvodníky s nemovitostmi vyhrát. Způsob získání zákazníků neodpovídá obchodních zvyklostem ani zásadám. Nejde o poctivé jednání. Mohou Vás zmást obtížně čitelné texty psané drobným písmem, dvojjazyčné formulace, klamavé telefonáty, pochybné přemlouvání, vychvalování apod.

Pozor na podvodné inzeráty které jsou psané lámanou češtinou (přeloženo automaticky z cizího jazyka) apod.


Jak poznáme podvodné inzeráty Bazar TOP?

Podvodníci žádají polovinu peněz předem jako zálohu. Lidé nikdy neuvidí svoje peníze zpět.


Vykoupíme Vaši nemovitost! či Peníze ihned za váš dům ihned! Jistě jste tu klamavou reklamu všichni viděli. Pokud si myslíte, že zavoláte do této kanceláře a oni vám přivezou hned peníze, jste bláhoví, Pokud si myslíte, že když podepíšete kupní smlouvu, tak dostanete peníze ihned, tak jste také na omylu. Prostě podepíšete docela tvrdou, závaznou, zprostředkovatelskou smlouvu na dlouhou dobu. Doporučuji podrobně přečíst a porovnat.


Máme kupce na váš dům (byt, pozemek atd.) ! Žádný kupec není, kdo by také koupil nemovitost, aniž by ho viděl nebo si jej podrobně prohlédl? Zato je opět připravena zprostředkovatelská smlouva. Někdy i falešný kupec, který si to po podpisu zprostř. smlouvy rozmyslí.


Další zakázané nekalé podvodné praktiky, prodej kradených věcí, telefonů, autorádií a podobně ? Předem varuji, nereagovat nebo naletíte!