Tyto internetové stránky využívají soubory cookie k ukládání informací na Vašem počítači. Některé jsou z nich zásadně důležité pro funkčnost stránek. Dalším používáním těchto stránek udělujete souhlas s umístěním těchto souborů cookie. V případě nesouhlasu opusťte tyto stránky.
| Souhlasím | Opustit stránky |


Reklamní plocha na pronájem, URL odkazy - inzerce zdarma


Reklamní plocha na pronájem. Reklama na internetu a internetové reklamní služby jsou jediný způsob, jak tyto uživatele oslovit. Cílem reklamy na internetu je zvýšení návštěvnosti stránek, zvýšení prodeje eshopů a rozšíření distribuční sítě.


Vaše firma může mít kvalitní reklamu na internetu i produktovou propagaci najednou. Stačí mít kvalitní www stránky a být vidět tam, kde jsou lidé. Máte rozpočet pro reklamu na internetu a potřebujete poradit jak správně investovat?


Firemní propagace má svou váhu. Propagace firmy na interentu je důležitou součástí firemního marketingu. Určitě jste se setkali s tím, že poslední dobou zažívá boom budování zpětných odkazů. Jenže. Nic není tak jednoduché. Ani složité. Jde jen o to, dobře si vybrat. S naší reklamou dosáhnete vysoké obchodní účinnosti stránek a vysoké návštěvnosti. Získejte z internetu maximum! Spolehněte se na profesionály. Cílem této činnosti je zvýšení obratu a zisku, získání nových čtenářů, nebo získání nových klientů ochotných zaplatit za konkrétní služby. Víme, jak na to.


TOP banneryvelikost 745 x 100 bodůzobrazeno na všech stránkách nad logem serveru19 800 Kč / měsíc
Levé banneryvelikost 120 x 600 bodůzobrazené na všech stránkách pod hlavním menu15 800 Kč / měsíc
Pravé banneryvelikost 120 x 600 bodůzobrazené na všech stránkách vpravo15 800 Kč / měsíc
Dolní banneryvelikost 745 x 100 bodůzobrazené na všech stránkách v patičce16 800 Kč / měsíc
Textový odkazvelikost dle domluvymožnost zobrazení odkazu + alt dle domluvy6 500 Kč / měsíc


Reklama a propagace na webu je možná pouze za úplatu. Registrace do katalogů a zpětné odkazy jsou důležité a bez nich to nejde. Ale je třeba opatrně vybírat lidi nebo firmy zabývající se registrací do katalogů. Nejlépe ty firmy a ty registrátory, kteří provádějí ruční registrace a posílají výsledky. Takové lidi, u kterých máte jistotu, že registraci provedou do takových katalogů, že se tam opravdu uvidíte. A budování zpětných odkazů? Tady je důležité umístit odkazy do relevantních (obor podnikání podobný tomu Vašemu, nebo web, který píše o tom, co děláte) stránek. Umístění v jednotlivých kategoriích Vám umožní zasáhnout přesně tu cílovou skupinu zákazníků, jakou potřebujete. Snad každý již ví, že internetová reklama se dá nastavit na určitou dobu. Chcete placenou kvalitní reklamu, textové odkazy, propagaci, na týden, měsíc, tři měsíce, půl roku nebo rok? Tak nás kontaktujte na info@profi-holding.cz